Березоворудський музей
Меню сайта
Категории каталога
Мои статьи [125]
Наш опрос
Чи знали Ви про Березоворудський музей?
Всего ответов: 99
Главная » Статьи » Мои статьи

Знайдено документи з бібліотеки Ярослава Мудрого!

Знайдено документи з бібліотеки Ярослава Мудрого!

Все підтверджується! Українська історія стоїть на порозі однієї з найбільших сенсацій! Вже можна впевнено говорити про існування РЕАЛЬНИХ слідів легендарної бібліотеки Ярослава Мудрого!

Про цю унікальну колекцію книг, документів, СКАРБНИЦЮ Київських князів, написано десятки книг. Існує чимало версій.

Найбільш відомі – частина бібліотеки і досі лежить десь у загадкових підземеллях Софії. Або захована в районі Межигірського монастиря. Чи зберігається десь у Києво-Печерській Лаврі. Все може бути…

В кінці 2007 року, журналісти часописів «Музеї України» та «Нова Січ», закінчували розслідування з пошуків шаблі Мазепи, козацьких регалій (вивезених запорожцями, у тому числі, з Межигір‘я), архівів УНР, Скоропадського, козацьких документів, значних цінностей, що зникли у часи Кубанської Народної республіки.

Сталося так, що невинні репортерські розпитування, веселі публікації, моментально перетворилися на скандальні сенсації, привернувши увагу провідних розвідок світу. Преса багато писала про операцію «Козацькі регалії», що закінчилася пограбуванням Музею Кубанського козацтва у США російською розвідкою. Потім були гонки російської, американської і канадської спецслужб Північною Америкою за шаблею Мазепи, яка чудесним чином знайшлася в спецхрані ФСБ в Ермітажі Петербургу. Розслідуванням певних документів про скарби запорожців нині займається ГРУ РФ… Про 80 возів золота і діамантів захованих керівниками Кубанської Народної республіки, журналісти ще бояться говорити – вартість скарбу оцінюється фантастичною сумою…

Але, інформація, яка, як ми підозрюємо, була цілеспрямовано доставлена українським журналістам, перевершила всі попередні пригоди. Маленький колектив двох україномовних культурологічних журналів знову потрапив до епіцентру якихось не дуже зрозумілих, але знакових геополітичних подій.

В якихось далеких архівах лежать свідчення колишніх радянських перебіжчиків, які у ті роки залишилися непоміченими, а нині…

Майже впевнено можна говорити про якусь потужну колекцію Гетьмана Івана Мазепи. Дуже старовинні речі з Візантії, книги, прикраси Київських князів, документи, потрапили до зібрання Мазепи, зберігаючись у надійному місці в Софії. За скарбом приглядали двоє особливо перевірених монахів.

Саме їх, за чиїмось доносом, жахливо допитували нишпорки Петра І. Скоріш за все, хтось не витримав, показавши схованку. Але, нікого це не врятувало – знищили всіх…

Виходить, що саме тоді, до росіян потрапили чисельні прикраси Київських князів, документи (і пергамент, і БЕРЕСТЯНІ ГРАМОТИ, які, на жаль, розсипалися, залишивши по собі лише свинцеві печатки з княжими символами).

Чимало документів вціліли! Листування Ярослава та інших князів з Новгородом! Якісь документи, книги, таблички…

Ще раз звертаю увагу на значення поняття ПРИКРАСИ КИЇВСЬКИХ КНЯЗІВ!!!

Їх знайшли досить багато і вони мирно зберігалися в запасниках і сховищах російських музеїв. Аж до приходу комуністів, які дуже багато чого тупо продали в США, Німеччину, Англію… Так, частину прикрас Київських князів!

Те, що залишилося після розпродажу, інвентаризували, запакували в скрині і залишили до кращих часів.

Не врахували чуток.

А доньці Генерального Секретаря ЦК КПРС Г.Л.Брежнєвій, легенду про дивний перстень Ярослава Мудрого, розповіли. Є багато публікацій про чисельні оборудки першої доньки з діамантами, золотом…

На її вимогу, було створено таємну групу з офіцерів КГБ і істориків, які знайшли сліди скарбу Івана Мазепи і Ярослава Мудрого. В підвалах ленінградського Адміралтейства!

Вже чітко відомо, що 1979 року, Галина, у супроводі офіцерів КГБ, серед яких був майбутній генерал КГБ, особистий охоронець Брежнєва і Горбачова, Володимир Медведєв, відвідала сховище, знайшла перстень Ярослава Мудрого і залишки скарбу Мазепи, де було чимало речей з бібліотеки!

Всі ті речі мають колосальне історичне і моральне значення! Але, їх не можна було швидко продати в радянських комісіонках! Саме через те і вціліли.

Враховуючи те, що ми отримали дуже детальне, аж занадто, описання персня, можна припустити існування якісних фото…

Камінь дійсно великий. Квадрат. Якщо направити потужний промінь світла, видно мапу Софії. Мабуть, таємна схема. Роздивлятися треба в спеціальній лабораторії під мікроскопом. Чого, звичайно, ніхто не робив.

Сам перстень, виготовлений з чистого золота 24 каратів без лігатури. Переплавлене з римських ауерелусів та солітів. Тонка оправа. Чотири фіксатори.

А от камінь…

Рубінове скло. Тоді виникла мода така. Візантійська. Подрібнювали дрібні рубіни. Змішували зі склом. Плавили. Надавали певної форми. Технологія, до речі, втрачена… І як мапу туди всунули? І що саме на ній?

Зрозуміло, що дегенеративна Галина і її придворний єврейський ювелір, моментально допетрали, що то не рубін! Не розуміючи того, знайшли безцінну річ для науки. Як України, так і Росії. Всіх слов‘ян! Перстень залишився в спецхрані. І ми достеменно знаємо, що лежить там і понині.

Як і певні книги, документи, ще якісь прикраси. Існує публікація М.Розова про книги Ярослава, що лежать в бібліотеці ім. Салтикова-Щедріна. Знову Пітер! Як вони там опинилися?

Ми оприлюднили інформацію про 234 ящики з документами і матеріалами Мазепинського дела, які за 300 років навіть не розпакували! А нині знову переховують від допитливих очей українських дослідників. Дуже можливо, почнуть шукати і переховувати  залишки бібліотеки Ярослава Мудрого та скарбу Івана Мазепи з Софії. Така у сучасної Росії історична політика. Чи істерична…

В принципі, робити цього не треба. Хіба мало в Росії вчених, готових здійснити таке важливе відкриття? Адже, всі ці речі є експонатами як української, так і російської історії! Хай люди терміново знайдуть ті ящики і подарують світу уже документальну, наукову сенсацію! А не журналістську, як ми.

Підкреслюю – вперше у науковців з‘явився шанс так легко і красиво зробити відкриття світового рівня. Є шанс довести існування бібліотеки Ярослава Мудрого. Та хай це будуть російські науковці! Яка, в принципі, різниця?! Тільки знайдіть!!! І оприлюдніть!

Українські журналісти, що вже мають бойовий досвід подібних міжнародних розслідувань, теж не збираються чекати. Активні дії вже почалися. І дуже може бути, що ми будемо першими…

Розкішний початок нової книги. Знову Санкт-Петербург, таємні спецхрани, Ярослав Мудрий, Іван Мазепа, спецслужби, нові пригоди…

Чергове журналістське реаліті-шоу почалося!

Чекайте нових публікацій!

Чергове жорстке застереження! Всі права належать журналу «Нова Січ»! Передрук лише з лінком на сайт - http://www.novasich.org.ua/index.php ! Коментарі, деталі, джерела не надаються!

Віктор Тригуб, редактор журналів «Нова Січ» і «Музеї України»

Категория: Мои статьи | Добавил: br-museum (19.02.2008)
Просмотров: 1561 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2023
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz