Березоворудський музей
Меню сайта
Категории каталога
Мои статьи [125]
Наш опрос
Чи знали Ви про Березоворудський музей?
Всего ответов: 99
Главная » Статьи » Мои статьи

Створюється комітет захисту журналу «Музеї України»

Створюється комітет захисту журналу «Музеї України»

 

Українські журналісти пережили справжній емоційний шок після позову Чоловічого монастиря Лаври від імені УПЦ МП, яка, як виявилося, не є юридичною особою.

Громадськість пам‘ятає нахабні спроби російських попів безкоштовно отримати у власність державне майно, що знаходиться на балансі Національних заповідників у Лаврі та НІЕЗ «Переяслав». Особливого резонансу набула історія довкола спроб захоплення Катериненської церкви у Чернігові.

Преса чимало писала про всі ті неподобства, у яких був замішаний колишній міністр культури… Журналісти прийшли до висновку, що колишній Уряд Януковича, занадто близький до російської церкви, вирішив у передвиборчій гарячці, тихо передати символічні культові споруди УПЦ МП. Легше перерахувати ті ЗМІ, які не писали б про ту історію.

Однак, Московський патріархат, відомий тісним зв‘язком з російськими спецслужбами, виділив публікації саме сайту «Музеї України».

У гру вступив чоловічий монастир Києво-Печерської Лаври. Про який у  публікаціях сайту немає жодного слова! Монахи вимагають спростувати у судовому порядку інформацію  з статті «Церкву Спаса на Берестові продали!», розміщену на сайті 20 вересня 2007 року.

Не сподобалася така фраза: «Церкву Спаса на Берестові продали Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі (чоловічому монастирю) УПЦ». (такої фрази у матеріалі взагалі немає!).

«Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра (чоловічий монастир) УПЦ є «напіввійськовою церковною організацією сусідньої держави, яка жорстко контролюється Кремлем і ФСБ». (Знову таки, є ганебна підміна понять – ми взагалі не згадували монастир!).

Юристи зіштовхнулися з цікавою правовою проблемою. Політики з заплутаною технологією.

Маленький культурологічний журнал повинен довести причетність створеної Сталіним і НКВС церкви, жорстко керованій Кремлем і ФСБ, до офіційної російської влади, яка і не приховує своєї близькості до РПЦ і її філії УПЦ МП в Україні.

Найбільшої пікантності додає факт судового позову до інформації з Інтернету.

Журналісти зробили дуже простий крок – зібрали в мережі деяку кількість матеріалів про діяльність РПЦ і УПЦ, розмістивши її на сайті «Музеї України». Просимо теж долучити їх до справи!

На вимогу громадськості розпочато створення Комітету захисту журналу «Музеї України», куди висловили бажання увійти відомі люди українського світу, організації і структури.

Навіть побіжне ознайомлення з публікаціями про бурхливу діяльність Чоловічого монастиря у серці України, центрі духовності Лаврі, викликало черговий шок! Виявляється, це «гніздо духовності», згідно повідомленням чисельних ЗМІ, є відомим центром Содомського гріха! Сайт передрукував кілька публікацій. Є навіть розкішне журналістське розслідування, недавно показане по одному з центральних українських каналів! Ці матеріали теж хочемо долучити до розгляду. Між іншим, більшість тих публікацій вийшли у друкованому вигляді!

Дуже багато питань викликає дивне призначення Ю.Богуцького на високу посаду в Секретаріат Президента України. Саме ця людина замішана в дивних оборудках довкола безоплатної передачі державного майна УПЦ МП. Хто пролобіював і за які такі трудові подвиги? Пригадується, сайт «Музеї України» робив спеціальну заяву в СБУ з вимогою розібратися з ситуацією  довкола культурних будівель, які мають планетарне значення. Тиша.

Є досить потужна група офіцерів різноманітних спецслужб, які у буквальному значенні кришують  деякі релігійні структури, аж занадто часто буваючи на «сповідях» в церквах, жорстко контрольованих іншими державами.

Вже зрозуміло, що дивний позов лише початок якихось великих подій, які будуть розгортатися аж ніяк не у залі суду… І цей момент починає тривожити досвідчених людей. Хто і на що піде, аби вирішити певні завдання?

Журнал «Музеї України» почав отримувати слова підтримки з різних країн. Теплого листа надіслав редактор часопису «Оттавський вісник» Богдан Малина. Кілька Пластових куренів з Канади вирішили у день початку судового розгляду блокувати і пікетувати російські дипломатичні установи в Канаді…

-          Висловлюю моральну підтримку улюбленому сайту американських українців! – сказав у телефонній розмові отаман Американського козацтва Сергій Цапенко, -  «Музеї України» є єдиним часописом, який добре знають найбільші аукціони світу, співтовариство міжнародних колекціонерів, гелеристи, музейники… Нагадую, що «Музеї України» разом з сайтом «Нова Січ», стали основними учасниками карколомних подій довкола викрадення російськими спецслужбами, козацьких регалій з музею Кубанського козацтва у Нью-Джерсі. Спільно ми проводили резонансне розслідування довкола знаменитої шаблі Івана Мазепи. Досліджували долю кількох приватних колекцій, архівів, йшли шляхами скарбів Кубанської Народної республіки і золота запорожців… Наші козаки, які служили у спеціальних органах США, Збройних силах, теж передають слова підтримки! Більше того, про ситуацію довкола часопису, вже поінформовано Білий дім, Державний департамент США, інші офіційні установи, ООН.

Редакція почала отримувати матеріали про дивну діяльність приходів РПЦ у різних країнах світу. Там картина вже теж зрозуміла…

Нагадуємо, що до складу редакційної ради журналу «Музеї України» входить багато відомих народних депутатів України. Редакція залишає за собою право звернутися через них, з депутатськими зверненнями, запитами до МВС, Генеральної прокуратури, СБУ з вимогою оприлюднити матеріали про занадто бурхливу діяльність російської церкви в Україні. Чи не час відкрити кримінальну справу і звести до купи всі факти протиправних дій цієї структури? І почати з моменту Харківського собору, Помаранчевої революції, різноманітних парламентських виборів… Складається враження, що діяльність філії РПЦ в Україні вже давно становить загрозу Конституційному ладу України, національній безпеці, суперечить чинному законодавству України… Чи знайдуться патріоти в силових структурах, вищих органах влади, які здатні навести хоча б елементарний порядок в державі?

Наголошуємо, події лише починаються.

Запрошуємо всіх свідомих українців, патріотів, взяти участь у роботі Комітету захисту журналу «Музеї України»! Контакт – через сайт.

Україна переможе!

Прес-служба Комітету захисту журналу «Музеї України»

 

http://canadaua-news.do.am/publ/1-1-0-44

http://www.secondusa.info/index.php?go=News&in=view&id=784

 

Чому ось цей, фактично нейтральний матеріал, викликав таку нездорову реакцію?

 

Церкву Спаса на Берестові продали!

Уряд Януковича здійснив ще один моральний злочин перед українським народом! Підконтрольний Мінкульт, наказом від 7 вересня 2007 року, передав кілька корпусів Національного заповідника "Києво-Печерська лавра" та унікальну церкву Спаса на Берестові УПЦ МП.

Без будь-яких наукових досліджень, консультацій з відомими громадськими діячами, обговоренням у пресі, тихо і келейно, пам*ятки світового рівня подарували напіввійськовій церковній організації сусідньої держави, яка жорстко контролюється Кремлем і ФСБ.

Зазначимо, що  злочин, здійснено напередодні виборів, з розрахунком на політичні скандали і піарівську тріскотню. Це може свідчити лише про невпевненість Партії регіонів у перемозі. Дерибанять все, що можна. Експерти не вірять, що наказ підписали просто так.

Чітко прослідковується або корупція, або державна зрада України.

Такі подарунки просто так не робляться! Чи гроші, чи політична плата за підтримку.

У будь-якому разі, справою повинно негайно зайнятися СБУ та Генпрокуратура. Наказ необхідно анулювати.

Журнал "Музеї України" звернувся до Президента України В.Ющенка, з вимогою особисто втрутитися, відмінити злочинний наказ, знайти і покарати винних. Ми вкотре вимагаємо прийняти Указ (Закон) про недоторканність землі, приміщень, колекцій державних музеїв України.

На жаль, не чують. Культурну спадщину народу тихо і планомірно знищують.

Просимо журналістів, громадськість включитися в кампанію протесту проти намагань відібрати приміщення і землю у Національного заповідника "Києво-Печерська лавра"!

Україна переможе!

Віктор Тригуб, редактор журналу "Музеї України"


Категория: Мои статьи | Добавил: br-museum (05.02.2008)
Просмотров: 1316 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2023
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz