Березоворудський музей
Меню сайта
Категории каталога
Мои статьи [125]
Наш опрос
Чи знали Ви про Березоворудський музей?
Всего ответов: 99
Главная » Статьи » Мои статьи

Музей Георгія Сєдова вийшов в інтернет!
Музей Георгія Сєдова вийшов в інтернет!
 
Селище і музей чекають на туристів! Прекрасна природа, море, музей!
  
Часопис "Музеї України" давно дружить з музеєм у селищі Сєдово. Підтримували у різні часи... Регулярно зустрічаємося... Зрозуміло, коли виникла така можливість, зробили для музею сайт. http://sedovo.at.ua/
"Музей розповідає про експедицію до Північного полюса на судні “Святий Фока”, яка почалася у 1912 році. На стендах розташована карта полярної експедиції, копії рахунків про добровільні пожертвування на придбання собак, продуктів харчування. Поруч оригінали експонатів з судна “Святий Фока”, на якому Г.Я. Сєдов вирушив у небуття: частини обшивки корабля, совкова лопата, що була знайдена на місці загибелі Г.Я. Сєдова на острові Рудольфа, частини фотоапарату та бритва, що належали учаснику експедиції художнику Н.В. Пінегіну. А поруч невеликий, але виразний малюнок корабля, виконаний власноруч художником та подарований музею його дружиною.

Широко представлені були і матеріали про попередні експедиції Г.Я. Сєдова на Колиму у 1909 році та по Каспію у 1911 році.

З 1990 року музей Г.Я. Сєдова був відділом Донецького обласного краєзнавчого музею. Через два роки  музей Сєдова став самостійним державним музеєм.

Музей Г.Я. Сєдова дуже молодий. У 90-і роки фонди музею нараховували лише 300 експонатів. На сьогоднішній день у зібранні музею зберігається біля 2-х тисяч експонатів. Фонди музею постійно поповнюються новими матеріалами завдяки ентузіазму його працівників та патріотизму людей, які намагаються допомогти зберегти пам’ять про достойну людину - нашого земляка.
Віктор Тригуб, редактор журналу "Музеї України"
Категория: Мои статьи | Добавил: br-museum (05.02.2008)
Просмотров: 1180 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2023
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz