Березоворудський музей
Меню сайта
Категории каталога
Мои статьи [125]
Наш опрос
Чи знали Ви про Березоворудський музей?
Всего ответов: 99
Главная » Статьи » Мои статьи

Полювання на зброю з секретних колекцій

Полювання на зброю з секретних колекцій

…Вибух відірвав передні колеса. Одного з героїв книги «Зброя з невідомих колекцій», врятувала лише каска і бронежилет. Пошкоджена рука. Спина. Кевларовий шолом виправдав ціну  – відбив осколок. Події відбулися днями в одній гарячій країні… Все минулося. Цього разу пощастило…

Інші учасники і автори книги, готуються до резонансного судового процесу – повинні довести причетність однієї церковної структури до іноземної держави і спецслужб.

Знову виник дивний інтерес до вже легендарного Меча Революції, вартість якого піднялася до 150 тисяч доларів…

Це не рекламний буклет. То реальні події, що супроводжують підготовку і вихід журнального варіанту книги «Зброя з невідомих колекцій».

Між тим, маленька міжнародна група козаків і журналістів, продовжує розслідувати історичні загадки в кількох країнах, абсолютно не бажаючи того, опиняючись в епіцентрах важливих геополітичних інтриг.

Вже зрозуміло, що найближчі місяці принесуть чимало сюрпризів, пов‘язаних з Полтавською битвою і фанатичним захопленням нинішніх московських зверхників фігурою ІМПЕРАТОРА Петра І. В світі залишилося не так багато оригінальних речей тієї епохи. Їх адреси, в принципі, відомі. Як і власники.

Не треба бути великим аналітиком, аби прорахувати рівень подальших подій, учасників, цін та спеціальних операцій…

Професійні колекціонери та антиквари в шоці. Коли старовину починають гарячково скупляти політики і розвідки, ніякі ринкові чи інші закони не працюють. Золотий час починається у перекупників і журналістів, які мають до всього того доступ.

Стало відомо, що частина старовинних карт і рукописів часів Запорізької Січі, Кубанської Народної республіки, викрадених росіянами з музею Кубанського козацтва у Ховеллі (Нью-Джерсі, США), не доїхала до Краснодару, як про те дехто радісно заявляв. Підтвердилася версія вже оприлюднена сайтами «Нова Січ» і «Музеї України». На Кубань вирушили музейні копії. Оригінали ретельно вивчаються шифрувальниками ГРУ РФ в Москві. Справа отримала високий код секретності – має велике значення для національної безпеки і оборони Росії. Навесні будуть копати… На жаль, про це розповісти не встигли. Якщо будемо писати нову книгу – розгорнемо тему детально. Це відголоски операції «Козацькі регалії». Чудесного врятування унікальних символічних речей Запорізького, Чорноморського і Кубанського козацтв у 1918 році, коли козаки таємно вивезли регалії до Сербії. Потім до Німеччини, США, де вони і зберігалися. У 2006-07 роках розпочалося небувале протистояння шовіністичного керівництва Кубані, Американського козацтва і групи українських журналістів (за лінивої підтримки влади). Всі хотіли заволодіти безцінним скарбом. Американці виграли законно, але, росіяни прислали спецназ, який нахабно грабонув музей в США, переправивши експонати шпигунськими стежками.

Дуже заплутана історія з шаблею Гетьмана Мазепи. Розкішна реконструкція з головою козака вигулькнула в Канаді, після пригод опинившись в США. Розслідування привело нас до секретних спецхранів Ермітажу у Санкт-Петербурзі, і досі контрольованих ФСБ. Після оприлюднення інвентарного номеру, керівництво музею змушене було дозволити українцям сфотографувати зброю. Як виявилося пізніше – копію. Нині продовжується розслідування в Артилерійському музеї, Оружейній палаті Кремля, підвалах Адміралтейства.

Про те, як росіяни намагаються переховати не розпаковані 234 ящики з документами і речами Мазепинського дела, можливо буде відзнято фільм. Поки що, вони категорично відмовляються визнавати навіть факт існування… Чекають вагомих доказів. А вони є…

Більше того, заангажовані російські історики дійшли до того, що не можуть довести факту проведення Переяславської Ради і оприлюднити документи так званної злуки Росії і України. Ті документи, які є, свідчать про укладення тактичного військового союзу. Але і їх бояться опублікувати. Якийсь історичний тупик у російсько-українських стосунках…

Знову змушені звернути увагу української влади на проблеми і геополітичні пастки відзначення ювілею Полтавської битви. Що то було? Поразка чи перемога України? Яка офіційна трактовка тих подій? Хто опікується тим всім? Адже росіяни вже давно готуються до цієї дати, використавши історичну віху для чергового приниження України, Швеції і Євросоюзу в цілому.  На жаль, на цьому етапі, говорити ні з ким. Всі дуже зайняті.

А книга «Зброя з невідомих колекцій» вже віддрукована! Днями отримуємо сигнальні примірники часопису «Нова Січ» з журнальним варіантом.

Віктор Тригуб, редактор журналу «Музеї України», автор книги «Зброя з невідомих колекцій»

 

 

 

 

 

Категория: Мои статьи | Добавил: br-museum (05.02.2008)
Просмотров: 1185 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2024
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz